تبلیغات
sara - قاتل تاکتیکی ۲ بازی خرید

قاتل تاکتیکی ۲ بازی خرید

چهارشنبه 17 خرداد 1396 06:59 ب.ظ

 

قاتل تاکتیکی 2 بازی خرید

 • قاتل تاکتیکی 2 بازی خرید

  هشدار: شما برای ورود به یک دنیای تاریک یک قاتل است. قتل، قتل، ترور stickmen آن هدف حرفه ای خود را است، و شما یک حرفه ای می باشد. قاتل تاکتیکی ۲ یک بازی کلاسیک تیرانداز از خفا Stickman است. این یک بازی سخت به کامل نیست، اما آن را نشانی از چند ماموریت روی حیله و تزویر. اگر شما شده است بازی این بازی برای ۲ ساعت و برای زندگی از شما می توانید سطح نه عبور نمی کند، شما باید خواندن این مقاله را به عنوان من شما را از طریق در مورد چگونگی تکمیل قاتل تاکتیکی ۲٫

  ماموریت ۱ است راه رفتن یک ماموریت آموزش آسان است. شما یک تفنگ Winchester.308 با TASCO 4×15 دامنه داده می شود. اهداف خود را به طور تصادفی خواهد شد پنجره هر چند ثانیه تا چشم خود را باز نگه دارید! شما باید شش تن از آنها ضربه به حرکت بر روی ماموریت بعدی.

  ماموریت ۲ است به نام "اعتماد جدید." هدف شما عضو گروه شبه نظامی که ۲ متحدان کلیدی سازمان به نام F.M.G. ترور است اینتل تایید او است که در یک قهوه خانه محلی نشسته است. هدف خود را از stickman در سمت راست است که سیگار است. پول آسان!

  ماموریت ۳ است به نام "اخوان" رئیس خود را دوست دارد کار خود را و به شما اختصاص داده ترور یکی از برادران شاه و متخصص پزشکی قانونی. هر دو اهداف بر روی یک نیمکت در پارک نشسته است. به یاد داشته باشید کد از تک تیر اندازها. "با یک تیر به هدف زدن." بنابراین فقط برای چند ثانیه صبر کنید و زمانی که KB stickmen آن می نشیند و هر دو از سر خود تراز وسط قرار دارد، را به شلیک کرد!

  ماموریت ۴ است به نام "سرب جدید." رئیس ما این است که داشتن یک زمان سخت محل دو تن از اعضای KB باقی مانده است. اما ما سرب دارند. به منظور دریافت اطلاعات، ما باید یک دکتر دلایل منبع ما می خواهد به ناشناخته باقی مانده را ترور کنند. او خواهد شد خروج از دفتر خود در مدت کوتاهی. دکتر به کشتن آسان است.

  ماموریت ۵ است به نام "خانه کامل." ما کلمه از "فاکس" که یکی از برادران KB میزبان یک بازی پوکر در خانه اش. هدف خود را از stickman نشسته نزدیک به پنجره، به شما، نوشیدن با دست راست خود است.

  ماموریت ۶ است به نام "هواپیمای مسافربری." فاکس به ما اینتل با توجه به اینکه آخرین باقی مانده KB برادر است ماندن در عراق و در مورد به راه رفتن به بیرون از هواپیما. ما باید او و محافظش از بین بردن. نگهبان بدن است در زیر بال هواپیما ایستاده است. صبر کنید تا برادر KB پیاده روی پایین پله ها و روبروی محافظ، پس از آن او شلیک کنید. پس از کشتن محافظ بدون KB دیدن شما، او را به خارج.

  ماموریت ۷ است که به نام "اختلال." یک متخصص پزشکی قانونی عراق نزدیک بر روی بسته شدن پرونده از بمب گذاری های اخیر توسط FMG است. این عامل پزشکی قانونی باید حذف شود. از شما می خواهند بر روی سقف یک ساختمان مجاور قرار گرفته است. اتاق هدف خود را یکی از وسط در طبقه بالا است. نخست بشقاب ماهواره ای تلویزیون بر روی سقف شلیک کنید. هدف شما خواهد شد و سپس شدن و راه رفتن از طریق نمایش پنجره به شما این فرصت را به او را از.

  ماموریت ۸ است به نام "آخرین گفتار." شما به یک تفنگ تک تیرانداز powerful.50 کالیبر شده است. هدف شما یک سیاستمدار اسپانیایی است که سخنرانی حفاظت شده توسط شیشه ای به ضخامت است. این تغییر خود را برای از بین بردن او است.

  ماموریت ۹ به نام "بوم مرد." بوم انسان یک قاتل مشخصات بالا در عراق مسئول بسیاری از بمب گذاری ها است. ماموریت شما این است برای منحرف کردن اذهان از نگهبانان به طوری که بوم-انسان می تواند بمب در خودرو را کشت. شما باید هر کسی شلیک نمی کند. ماموریت کاملا روی حیله و تزویر است که شما یک مقدار محدود از زمان. نخست نگاه کردن و متوجه گارد زیر یک درخت. ساقه درخت به او منحرف. بعد، نگاه کردن و به سمت راست برای یک بطری در نزدیکی درب گاراژ. ساقه آن برای منحرف کردن اذهان دوم پاسدار. سوم، نگاه کردن به سمت راست از گاراژ و شما یک نگهبان در ماشین و جعبه لوازم الکترونیکی فقط در سمت راست درب گاراژ اطلاع می دهد. ساقه جعبه برای منحرف کردن اذهان گارد سوم. سپس به عنوان دیده بان بوم انسان گیاهان بمب در ماشین و آن را منفجر!

  پایان! امیدوارم این مقاله کمک کرده است به شما منتقل این بازی قاتل سرد!


برچسب ها: قاتل ، تاکتیکی ، ۲ ، بازی ، خرید ،